O mnie

Cześć! Tu Zgaga!

Dlaczego Zgaga? Bo miewam zgagę, nawet całkiem często.
Mój żołądek to doświadczony życiem psotnik – figlarz, który serwuje mi niezły kwas… Poza tym Zgaga zawiera słowo “gag”, no i bardzo lubię literę “G”. Punkt też.
 
Ok, a co ja tu właściwie robię?
Piszę.
Wylewam na wirtualny papier biały, wirtualny tusz dzieląc się moimi (Z)gagowymi doświadczeniami, przemyśleniami i historiami.
 
Pamiętajcie jednak, że Zgaga to nie jest mój pamiętnik – Zgaga to nie ja.
To podmiot liryczny, postać fikcyjna – barwny zlepek wielu historii. To tragi-komiczny kolaż zainspirowany wieloma życiami, wielu cudownych kobiet.
 
Na stronie znajdziecie 3 Kategorie tekstów:
  • Felietony, czyli satyryczno-życiowe opowieści dziwnej treści
  • Typowa Zgaga, a w niej relacje z (nie)udanych randek (Czarna seria Tindera), gagi z pracy i poradniki o podróżowaniu czy randkach
  • Moc(ne) rozmowy, czyli seria która skradła moje serce. To wywiady z fascynującymi postaciami, które na chwilę wpuściły mnie do swojego świata. Rozmawiamy bez taboo. Bez “nie wypada”. I bez oceniania.
Czytajcie, komentujcie, a jeśli macie pomysł na materiał, lub chcecie po prostu pogadać – napiszcie, na pewno odpowiem!
 
Dodam jeszcze, że życie Zgagi tętni na Facebooku (KLIK) i Instagramie (KLIK) – znajdziecie tam mnóstwo krótkich anegdot, sucharów, nietuzinkowe komentarze dot. bieżących wydarzeń oraz oczywiście codzienne faile i spektakularne fakapy.
Z kolei moją spokojniejszą, bardziej reflu.. refleksyjną i emocjonalną stronę pokazuję podczas nagrywania Podcastów.
 
Enjoy!
🖤🖤🖤
Wasza Zgaga
 
Logo ig PNG, Logo instagram Icon Free DOWNLOAD - Free Transparent PNG Logos Facebook Logo Sieci Społecznej - Darmowa grafika wektorowa na Pixabay File:Spotify.png - Wikimedia Commons Free Youtube Logo Icon, Symbol. Download in PNG, SVG format.
 
O mnie

**********************

UWAGA ! Przed czytaniem zapoznaj się z treścią zalotki dołączonej do opakowania lub pocałuj znajomego lekarza, lub farmaceutę!