Bardzo poważny Poradnik Tindera

Poniżej znajdziecie 7 wskazówek, porad i myków dzięki którym unikniecie rozczarowania i epickiego faila na randce. Czy należy niniejszy Poradnik Tindera traktować serio? Tak. Bardzo!
Tak jak cały ten blog i życie w ogóle.
Enjoy!

Poradnik Tindera

Poradnik Tindera – 7 tipów

1. Zdjęcia

Jeśli facet na większości zdjęć ma samojebki w windzie albo eksponuje bicepsy, brzuch i widzisz zarys jego pytonga na szarym dresie Nike to nie spodziewaj się, że zainteresuje go Twój mózg.

Uważaj też na sportowców-herosów. Dziwnym trafem połowa facetów na Tinderze uprawia sporty ekstremalne, crossfit, wind surfing, lata na paralotni, a do Lidla jeździ konno.
Polecam w miarę normalne zdjęcia. Realistyczne. Życiowe.

2. Bajera

Kilka razy miałam sytuację, że facet na start rozmowy wklejał identyczny tekst wielu dziewczynom (sprawdzone, potwierdzone) czyli robił CTRL+C i CTRL+V. Uważajcie na takich cwaniaków.

Najlepiej by tekst był zindywidualizowany- a więc nawiazujący do Waszego opisu czy zdjęcia. Wtedy wiadome jest, że ktoś zainwestował te 8 sekund by pokombinować.

3. Wzrost

Jeśli facet nie wskazuje wzrostu to prawdopodobnie nie ma 180cm. Przyjęło się (choć wg mnie to kwestia indywidualnych preferencji), że wzrost jest hiper ważny i z moich doświadczeń wynika, że jak mężczyzna ma te min. 180cm to się tym chwali w opisie, jeśli nie ma, to na ten temat milczy.

Poradnik Tindera

4. Włosie

Jeśli facet wrzuca foty na których jest zawsze wykadrowany do linii brwi/czoła, albo jest w czapce/ kapturze to prawdopodobnie łysieje i próbuje to ukryć.

5. Umiem pisać!

Najciekawsi faceci jakich poznałam – otwarci na świat, dowcipni, myślący, z pomysłem na życie i z ciekawymi pasjami – mieli opisy. Takie z literami a nawet z polskimi znakami!
Inna grupa to miłośnicy kultury starożytnego Egiptu stosujący opisy hieroglifowe, np: 😎🍡🍹🏂🤾‍♀️🏋️‍♂️✈️🚲⛵️📽💵🆒👌W końcu, Ci najbardziej tajemniczy (czyt.leniwi) dają same zdjęcia. Bo przecież wygląd jest najważniejszy!

6. Pytaj!

Podczas rozmów – PYTAJ o to co dla Ciebie ważne. Jeśli to czy facet ma dzieci, jest po rozwodzie lub czy jest w związku jest dla Ciebie ważne = zapytaj. Nie licz, że sam powie. Nie zakładaj, że jest singlem bo po czasie możesz usłyszeć “przecież nie pytałaś” – been there, done that…

poradnik tindera

7. Poznaj skróty! 

ONS (One Night Stand – przygoda na jedną noc)
NO ONS – czyli jasne wskazanie,”nie szukam przygód”
FWB – Friends with Benefits – lużna relacja, przyjaciele, którzy chodzą ze sobą do łóżka
FFM – Female, Female, Male. Preferowany układ kopulacyjny.
BDSM – zabawy rodem z 50 twarzy Grey’a ale bez Christiana Grey’a, bardziej spodziewaj się spoconego Leszka z wąsem
TTYL – Talk To You Later

Udanych łowów!

Zobacz pozostałe kategorie:

Polecane artykuły:

Dodaj komentarz