Typy dziewczyn na imprezach

W sobotę w Manianie siedziałam sobie na kanapie i patrzyłam na ludzi wokół… I tak właśnie zrodził się pomysł na niniejszy wpis, idealne dopełnienie cyklu “Gatunki samców na Tinderze”.
A zatem moje Panie – czas na Typy dziewczyn na imprezach! Popatrzmy na siebie w krzywym zwierciadle, bo jest co podziwiać!

1. Szprychy

ogólna charakterystyka: Szprychy są seksowne. ZAWSZE. Przynajmniej w ich mniemaniu.
wygląd i zachowanie: Samice tego gatunku cierpią na liczne natręctwa takie jak: ciągłe zarzucanie włosami, robienie selfie, machanie wachlarzem sztucznych rzęs, wydymanie nadmuchanych i nabłyszczonych ust, czy nakładanie kolejnej warstwy rozświetlacza na widoczne z kilometra kości policzkowe.
Szprychy namiętnie eksponują dekolty i pośladki. I plecy. I co się da.
Ich kończyny górne wieńczą długie żele z cyrkoniami, a na kończynach dolnych obowiązkowo znajdują się szpilki.
Kochają świecidełka.
I tleniony blond.
I cekiny.
No sam seks, mówię wam.

Typy dziewczyn na imprezach

2. Przyjaciółki z panieńskiego

ogólna charakterystyka: Przyjaciółki z Panieńskiego to czaderska i przebojowa grupka samic świętujących zamążpójście jednej z nich. Z tej okazji zakładają śliczne stroje, szarfy i piją drinki przez słomki z penisami. Czasem zakładają dmuchane penisy na głowę.
wygląd i zachowanie: Przyjaciółki z panieńskiego widać i słychać z daleka. Piszczą, skaczą i krzyczą bez powodu. Śmieją się ze wszystkiego!
Są takie fajne i radosne.
Takie szalone!
LOL!

3. Sabat czarownic

ogólna charakterystyka: Sabat czarownic to grupka koleżanek odprawiająca rytualne tańce nad stosem torebek ustawionych w ich magicznym kręgu.
wygląd i zachowanie: Sabat zajmuje pokaźną część parkietu a torebki są odpowiednio czczone i odgrodzone od reszty świata kręgiem.
Jeśli o zgrozo wejdziesz do kręgu nieproszony, zostaniesz z niego błyskawicznie wypędzony.
Sabat woli taniec z torebkami niż z samcami.

4. M.I.L.F (Mum I’d Like to Fuck)

ogólna charakterystyka: M.I.L.F-y to nieco dojrzalsze Panie, które po odchowaniu potomstwa postanawiają wreszcie zadbać o siebie. Chcą od życia czegoś więcej!
Tym czymś okazuje się najczęściej młody student AWF, albo Polibudy szukający szybkiego tarła.
Układ Win-Win.
wygląd i zachowanie: M.I.L.F-y lubią eksponować dekolt i ramiona, mają ostry makijaż i natapirowaną grzywkę. Ich biodra w tańcu są głodne i niecierpliwe.
M.I.L.F.-y najczęściej grasują parami.
Znane są także jako kuguarzyce.

MILF

5. Pijawki i rzygawki barowe

ogólna charakterystyka: Pijawki barowe można spotkać przy barze, lub przy stoliku pełnym alkoholu. Lubią pić. Bardzo. A najbardziej im smakuje, gdy za drinki płaci kto inny.
wygląd i zachowanie: Pijawka wygląda… za kolejnym shotem, a pod kilku godzinach może przeistoczyć się w rzygawkę. Wtedy migruje do toalety i tam zamiera.

Typy Dziewczyn na imprezach – bonus

Jako bonus dodam pewne specyficzne zachowanie, które może występować u każdego z powyższych gatunków i które Ania Mania* ma we krwi.
Nazwałam je Push and Pull. Inaczej mówiąc: przyciągnij i odepchnij, rozkochaj i rzuć.

Ania Mania często gestami i wzrokiem przyciąga faceta tylko po to, by go potem sromotnie zlekceważyć i zająć się innym osobnikiem. I tak całą noc.
Ego podbudowane? TAK!
Czuję się piękna? TAK!
Nadal jestem sama i nie wiem dlaczego? TAK!
Cóż… nie ma ideałów.

*Zaznaczam, iż Ania Mania wyraziła zgodę na powyższy tekst i wyraziła ją na trzeźwo. Tak myślę.

Zobacz pozostałe kategorie:

Polecane artykuły:

Dodaj komentarz