Czarna seria Tindera prezentuje: #1 Karpik z Ochotką – PODCAST

Kochani!
Przed Wami mój pierwszy, historyczny PODCAST, nagrany wg. zasady YOLO, czyli bez planu, bez scenariusza, bez montażu i bez dubli!
Czarna seria Tindera: Bohaterem nowego odcinka CsT jest Karpik z Ochotką, a wcześniejsze randkowe faile, w klasycznej, tekstowej wersji znajdziecie TUTAJ.

W nagraniu opowiem o randkowym fakapie, który miał miejsce w Lesie – w środku Wrocławia, wyjaśnię czym jest ochotka i jak można uwolnić ptaszka bez użycia rąk!

PS
Intro jest żenujące, słowo “ogarnąć” użyłam 47 razy, a… ostatnie 5 sekund gorzej słychać, bo zakryłam palcem mikrofon, ale who cares, right?
Jest jak jest i lepiej nie będzie.

Press PLAY i Karpie Diem!

Podcast jest również dostępny na Spotify: KLIK oraz Anchor.fm KLIK

Czarna seria Tindera

*****
Dla osób, które przesłuchały całość (BIG LOVE!) dodam, że wg mnie Karpikowi albo zabrakło ikry by zadzwonić, albo zwyczajnie nie miał na mnie ochotki… (KLIK)
Było mi przykro 2 dni, ale zachowanie Karpia po wyjściu z Lasu pokazuje, że to nie był ktoś dla mnie. Skoro dotknęła go ta, delikatnie mówiąc pierdołowata sprawa, to co by się działo w obliczu większych problemów?

Zainteresowanym polecam samo miejsce akcji (KLIK) – zwłaszcza, że w przestrzeni Let Me Out jest 6 różnych pokoi. Tylko uważajcie na Psychiatryk, bo mogą Was nie wypuścić.

Dajcie znać co myślicie o takiej formie przekazu? Ja coraz częściej słucham Podcastów sprzątając, czy jeżdżąc autem i zauważam, że początkowy kłopot z koncentracją na nagraniu odszedł w niepamięć.
Kilka stłuczek i po problemie.

Napiszcie w komentarzu co myślicie o Karpiu i czy macie ochotkę na więcej nagrań tego typu?

Zobacz pozostałe kategorie:

Polecane artykuły:

10 komentarzy

Dodaj komentarz